romand

ROMAND ZERO MATTE LIPSTICK 06 AWESOME

Lek 1,390

Buzëkuqi mat më i shitur i romand tani vjen në një dizajn të ri me formule te permiresuar ! Tekstura eshte e bute dhe kremoze, ka perfundim mat, nuk i than aspak buzet. Buzëkuqi më elegant që do të mbani kudo dhe dëshironi të përdorni çdo herë.
Ka teksture te rehatshme si një pendë,  rrëshqet butësisht në buzët tuaja pa u copezuar, tharë apo zbehur gjate gjithe dites. Eshte nuanca perfekte nese keni nentone te ngrohta apo neutrale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi