Glowyskinshop.com

Rom&nd See-through Melting Cheek #02 Melting Coral

Lek 690 Lek 1,290

Për atë shkëlqimin e lakmuar rozë, mos shikoni më larg se blush-i kremoz See-throw melting cheek. Kjo formulë e lehtë dhe kremoze mund të përdoret si në buzë ashtu edhe në faqe për ti dhënë me shume gjalleri lekures. E disponueshme në tre nuanca,  mund të ndërtohet nga ultra e lehte në të guximshme dhe të ndritshme. Formula është e mëndafshtë dhe e lëmuar, ajo përzihet pa sforcim duke lënë pas një shkëlqim të bukur te barabarte.

Puff-i përfshirë siguron aplikim të përsosur. Vjen në dy nuanca të gjalla por me pamje natyrale: bezhe, koral dhe lavander.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi