Purito

PURITO Plainet Squalane Oil 100 30ml

Lek 1,267 Lek 1,690
Vaj squalane i derivuar nga kallami i sheqerit, deperton me shpejtesi ne lekure duke hidratuar menjehere lekuren. Ky vaj plotësues i fytyrës punon për të rritur elasticitetin, ushqyer, qetësuar dhe zbutur linjat e imta. Vaji Squalane ndihmon në nxitjen e rigjenerimit të qelizave dhe zvogëlon shfaqjen e vijave të holla. Ky vaj vegan me bazë bimore përmirëson shëndetin e lëkurës duke qetësuar skuqjen dhe acarimin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi