Glowyskinshop.com

Purito DermHA3 serum 50ml

Lek 2,490

Një serum i formuluar me 3 pesha të ndryshme molekulare të Acidit Hialuronik që rrisin ndjeshëm efektivitetin e hidratimit të tij afatgjatë dhe performancën ne zvogëlimin e rrudhave dhe linjave te imta.
Përmban Panthenol dhe Acid Hyaluronic për të siguruar përfitime të jashtëzakonshme hidratuese dhe qetësuese për lëkurën. DermHA-3 ka një formulim të mrekullueshëm antioksidues që redukton stresin oksidativ, qëndron bukur nën kremra dhe make-upit

Produkti eshte vegan, nuk permban vajra esenciale, fragrance as ngjyrues artificiale. Rekomandohet per te gjitha llojet e lekurave.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi