Purito

Purito Defense Barrier PH Cleanser 150ml

Lek 1,267 Lek 1,690

Mbroni barrierën tuaj të lëkurës duke përdorur një pastrues të butë me pH acid 5.5. Ky pastrues freskues ne trajte xheli shndërrohet në një shkumë të pasur që pastron butësisht lëkurën. Eshtë formuluar me ekstrakt Centella për të hidratuar, qetësuar dhe forcuar barrieren mbrojtese te lëkurës. Formula e permiresuar eshte e përshtatshme edhe për lëkura të ndjeshme. 

Rekomandohet per cdo tip lekure.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi