Glowyskinshop.com

Peripera INK THE AIRY VELVET STICK #15 Cloudy Rose

Lek 1,590
I pasuruar me ekstrakt të rrënjës së marshmallow, ky buzëkuq kremoz ofron një fund mat pluhur pa peshë, pa grumbullime dhe vija të holla.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi