Glowyskinshop.com

Peri pera INK MOOD GLOWY TINT 09 NUDE TO HEART

Lek 1,590
Një tint buzësh  shkëlqyes nga seria peripera Mood Lip, kjo vjen në 2 ngjyra ekskluzive për këtë edicion. Ndihmon që buzet te kene një pamjeje  të qelqtë me një fund të hidratuar. Tint-i i mban buzët të buta dhe të hidratuara gjatë gjithë ditës.Ka nje  aderim perfekt dhe ngjyra qendron per me shume se 20 ore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi