Glowyskinshop.com

Mizon Snail Holiday Set (Full size)

Lek 3,490

Seti përfshin produktet më të njohura të Mizon, duke e bërë atë një ide të shkëlqyer dhuratë për Krishtlindje.
Seti përmban:

Pastrues riparues me jarge kërmilli 60ml.
Pastrues shkume riparues qe pastron butësisht lëkurën e fytyrës nga papastërtitë dhe mbetjet e grimit. Shkuma me flluska të dendura depërton thellë në pore, duke i pastruar ato nga bllokimet e keratinës, papastërtitë dhe sebumi. Shkuma e butë pastron lëkurën me delikatesë, nuk thahet dhe nuk shkakton acarim, e hidraton dhe e lë të mbrojtur pas larjes.

Krem riparues kërmilli All In One 35ml.
Kremi multifunksional All In One Snail anti-rrudhë qe përbëhet nga 92% ekstrakt kermilli. Efikasiteti i lartë i kremit është për shkak të pastërtisë dhe formës natyrale të proteinave, alantoinës, elastinës dhe kolagjenit në përbërjen e mucines. Kremi ushqen dhe hidraton intensivisht lëkurën, lufton proceset e plakjes, zbut rrudhat, përmirëson rigjenerimin e lëkurës dhe ndihmon në rikuperimin nga aknet, poret e zmadhuara, pigmentimi pas lindjes, njollat ​​e pigmentit, plagët, etj. Mbron lëkurën nga ndikimet e dëmshme mjedisore. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Snail Repair Intensive BB Cream #23 50ml.
Krem BB me mbulim të shkëlqyer me përmbajtje filtrati kermilli 40% dhe mbrojtje nga dielli SPF30+ PA+++. Fsheh papërsosmëritë e lëkurës, skuqjen, njollat ​​e pigmentit, poret e zmadhuara. Mbron nga rrezatimi UV dhe kujdeset për lëkurën. Falë përbërjes së tij të pasur, kremi BB ka gjithashtu një efekt shumë të fortë të kujdesit dhe hidratimit të lëkurës. Nuk përmban parabene apo aroma artificiale.

Krem për duart dhe këmbët e kërmillit 100 ml.
Kremi i kërmillit i pasuruar me jarge kermilli për duar dhe këmbë është një kujdes efektiv i lëkurës për lëkurën e dëmtuar nga era, i ftohti, dielli dhe faktorë të tjerë. Përbërja rigjeneruese e lëkurës hidraton dhe rigjeneron lëkurën, kontribuon në shërimin e shpejtë të çarjeve dhe dëmtimeve të tjera. Jarga e kermillit përshpejton proceset e rinovimit të qelizave të lëkurës. Kompleksi i ekstrakteve bimore hidraton, ushqen dhe qetëson lëkurën. I testuar dermatologjikisht (0.00% përbërës irritues).

Ky set ka vleren 5400L por ne kete paketim e perfitoni me cmim 3490L

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi