Glowyskinshop.com

Missha Hot Burning Body Gel 200ml

Lek 1,590

Xhel trupi për të krijuar lëkurë të fortë, të shtrënguar dhe linjë të përsosur trupore. Formimi i kujdesit për trupin për ata me humbje të elasticitetit dhe lëkurë të varur. Për zonat shqetësuese duke përfshirë pjesën e sipërme të krahëve, stomakun, belin, ijet dhe kofshët. Ekstraktet e algave të detit dhe portokallit të hidhur ndihmojnë në krijimin e një siluetë të hollë trupi duke i rikthyer elasticitetin lëkurës. Hot Burning Body Gel, me formulën e saj të vecantë ndihmon për të formuar një linjë të bukur trupi pa celulit apo lekure te varur. Përmban ishige okamurae, ekstrakt të portokallit të hidhur, çaj jeshil, mentol dhe përbërës Capsaicin për të dhënë një pamje të freskët. Ekstrakti i hidhur i portokallit kontrollon lagështinë e panevojshme, duke krijuar lëkurë më të lëmuar.

Masazhojeni mbi trup, duke aplikuar shumë në zonat me yndyrë ose celulit.

Eshtë një produkt masazhi trupor me efekt të dyfishtë të ftohtë dhe të nxehtë. Kur e vendosni në pjesën e lirshme të trupit është e freskët , pasi të përthithet nga trupi, do të fillojë të jetë i nxehtë.

Përdorimi

  1. Vendoseni në lëkurë të thatë para stërvitjes ose pas dushit.
  2. Përdoreni atë ditë dhe natën për një efekt më të mirë.

* Vendoseni në lëkurë të thatë.

* Masazhoni lëkurën për rezultate më efektive.

* Lëkura mund të bëhet e kuqe pas aplikimit.

* Shmangni kontaktin me ujin për 1 orë pas përdorimit.

* Nuk është produkt për fëmijë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi