Glowyskinshop.com

Laneige Water Bank Blue Hyaluronic Cleansing Foam 150ml

Lek 2,790

Larës fytyre multifunksional i cili pastron me efikasitet papastërtinë dhe makeup ndërkohë që ofron një eksfolim pa irrituar lëkurën. Ekstrakti i boronicës heq qelizat e vdekura, spf dhe pluhurat e hollë. Masazhojeni në fytyrë duke e shkumëzuar dhe shpëlajeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi