Glowyskinshop.com

Laneige Cream Skin Quick Skin Pack

Lek 3,190

Një formulë dy-në-një që parapërgatitet dhe zbut si një toner dhe hidraton si një krem ​​për përfitime maksimale në një hap të thjeshtë.

Duke përdorur teknologjinë Cream Blending ™, Cream Skin përmban të njëjtën hidratim si një hidratues, i bërë në strukturën e lehtë të një toneri. Gjethet e specializuara të çajit të bardhë korren një herë në vit dhe rriten në hije, që do të thotë më shumë aminoacide për të forcuar, lagështuar dhe qetësuar lëkurën.


Çdo diskete përmban një esencë të trashë për të mbështetur hidratimin dhe ushqimin afatgjatë, duke e lënë lëkurën me shkëlqim dhe elastike. Keto pads me shumë qëllime i përshtaten të gjitha llojeve të lëkurës dhe shërben si një produkt tonifikues, krem hidratues ose paketë maskash.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi