Glowyskinshop.com

Kaja beauty Lightweight Cushiony Lip Mousse love swipe 02 SWEET SOFTIE

Lek 1,990
Një tint buzësh e lehtë me veti ushqyese që jep një ngjyrë të lëmuar prej kadifeje në çdo aplikim.
Kjo formulë e ndërtuar dhe e përzjerë vazhdon e qetë, më pas thahet në një fund të butë prej kadifeje - duke u ndjerë pa peshë në buzët tuaja. Bërë me vaj pambuku, vaj të farës së mjedrës dhe vitaminë E për të ndihmuar në ushqimin dhe hidratimin e buzëve. Formula mund të vishet në buzë si një ngjyrë e theksuar ose një efekt buzësh të njollosur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi