Glowyskinshop.com

Kaja Beauty GLOSS SHOT 02 MILK TEA

Lek 1,590
Një shkëlqyes buzësh intensivisht hidratues, jo ngjitës me një shkëlqim të lartë. E mbushur me vaj jojoba, squalane ulliri dhe vaj frutash trëndafili, formula jo ngjitëse zbut shpejt buzët tuaja dhe jep deri në 24 orë hidratim me një shkëlqim të lartë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi