Glowyskinshop.com

Innisfree Pore BHA Cleansing Oil 150ml

Lek 2,790

Pastruesi juaj i preferuar nga Innisfree sapo u përmirësua me shtimin e BHA për një efekt edhe më të fuqishëm të pastrimit të poreve. I kombinuar me balte vullkanike, ky vaj pastrues depërton thellë në pore për të minimizuar yndyrën e tepërt dhe papastërtitë, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër me pore te minimizuara.
I përshtatshëm për lëkurë normale, të yndyrshme dhe të kombinuar. I formuluar me Volcanic Sphere Plus™ dhe vajin e farës së Jojobës, ai ofron 7 herë më shumë efekt të absorbimit të sebumit sesa grupet ekzistuese vullkanike. I mbushur me BHA për një pastrues më të fortë dhe fuqi për heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi