Glowyskinshop.com

Innisfree No-Sebum Powder Cushion Puff 1ea

Lek 450
Nje cushion puff fantastike per aplikimin e bazes perfekte. Vrimat e ajrit lejojnë një shtresë të hollë të bazës dhe përbërjen perfekte të lëkurës me një nivel të lartë përzierjeje dhe kontroll të lehtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi