Glowyskinshop.com

Innisfree No-Sebum Moisture Powder 5g

Lek 1,390

Innisfree Pa-Sebum Moisture Powder është një shtesë e re në linjën e produkteve No-Sebum. Është formuluar në mënyrë unike për të funksionuar më së miri për lëkurën e yndyrshme, si dhe lëkurën e thatë.

 Ky pluhur me bazë bimore thith shpejt sebumin e panevojshëm duke lënë lagështi për ta mbajtur lëkurën të duket dhe të ndihet e freskët.

 Në vend të shkëlqimit ose pigmenteve, ky produkt përdor pluhur natyral me shkëlqim mineral për të mbuluar lëkurën për një përfundim të butë dhe rrezatues.

Pudër Radiance pluhuri me shkëlqim pa peshë përhapet pa probleme mbi lëkurë për të krijuar një grim me shkëlqim të lëkurës. Formula e ngjyrës bezhë mbulon sebumin dhe poret.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi