Glowyskinshop.com

Innisfree My Hair Recipe Curl Up Essence for Permed & Curly 100ml

Lek 1,990
Një esencë me shumë veprime me një perberje proteinike për të mbajtur kaçurrela të forta dhe voluminoze. Ka teksturë jo ngjitëse qe krijon kaçurrela të lëmuara, voluminoze dhe i bën flokët te duken të hijshëm dhe të shëndetshëm. Thajini flokët me një peshqir pas larjes me shampo dhe aplikoni një sasi të përshtatshme në flokë, veçanërisht në zonat ku dëshironi të shtoni volum.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi