Glowyskinshop.com

innisfree Jelly Cheek (2 nuanca)

Lek 790 Lek 1,190

Blush faqesh në trajtë të butë, lë pas një look tepër të pigmentuar dhe velvet. Aplikatori e shpërhap në mënyrë shumë të thjeshtë në faqe duke krijuar një tonalitet natyral dhe rrëzëllitës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi