Glowyskinshop.com

Innisfree jeju Volcanic Nose Pack 1pcs

Lek 190
Kjo maskë e hundës është krijuar për t'u ngjitur në mënyrë të përsosur në hundë për të hequr në mënyrë efektive pikat e zeza dhe papastërtitë e rrënjosura thellë brenda poreve. Balta vullkanike ne perberje është një përbërës natyror i jashtëzakonshëm që formohet kur llava nga një shpërthim vullkani ngurtësohet në ishullin Jeju. Është i shkëlqyer për thithjen e sebumit dhe papastërtive.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi