Glowyskinshop.com

Farmstay VISIBLE DIFFERENCE HAND CREAM STRAWBERRY 100gr

Lek 790

Krem duarsh I pasur me ingredient të cilët hidrotjnë lëkurën e ashpër të duarve. Tekstura e butë ofron efekt të hidratuar, pa ngjitje në duar. Mund ta përdorni dhe në zona të tjera të trupit. Strawberry Fruit Extract  I jep ndriçim lëkurës. Ka një aromë të këndshme luleshtrydhesh.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi