Glowyskinshop.com

Farmstay TROPICAL FRUIT HAND CREAM MANGO

Lek 790

Krem duarsh I pasur me ingredient të cilët hidratojnë lëkurën e ashpër të duarve. Tekstura e butë ofron efekt zbutes, pa ngjitje në duar. Dhuron nutrientë si Mangifera Indica (Mango)Extract, e pasur në vitaminë C dhe karotenoide. Aplikojeni dhe masazhojeni në duar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi