Glowyskinshop.com

Farmstay Real Mango All-In-One Cream 300g

Lek 1,990
Një krem ​​për trupin që mund të përdoret nga e gjithë familja, nga lëkura e butë e bebeve deri tek të rriturit. Është një krem ​​gjithëpërfshirës me veti te larta hidratuese që përmban gjalpë mango  dhe vaj kokosi për të ndihmuar në ruajtjen e një teksture të elastike dhe të lëmuar të lëkurës.

Ekstrakti i gjalpit të mangos dhe ekstrakti i mangos krijojnë një pengesë lagështie për parandalimin e humbjes së lagështirës nga sipërfaqja e lëkurës, hidraton lëkurën dhe forcojnë elasticitetin për lëkurën e ushqyer dhe me shkëlqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi