Glowy Skin Albania

eZn Pudding Hair Color Pink brown

Lek 1,790
Ngjyra e flokëve eZn Pudding është projektuar për t'i dhënë flokëve tuaj ngjyrë të gjallë dhe të qëndrueshme, ndërkohë që i ushqen dhe i mbron ato. Kjo ngjyrë flokësh është formuluar me përbërës të cilësisë së lartë që janë të butë për flokët dhe lëkurën e kokës, duke siguruar që ju të arrini nuancën perfekte pa i dëmtuar flokët. Një nga veçoritë kryesore të EZn Pudding Hair Color është tekstura e saj unike e ngjashme me pudingun, e cila e bën të lehtë aplikimin në mënyrë të barabartë dhe siguron që ngjyra të shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët tuaj. Kjo strukturë gjithashtu e bën më të lehtë shpëlarjen e ngjyrës pa lënë asnjë mbetje pas. Kjo ngjyrë flokësh është pasuruar edhe me përbërës natyralë si mëndafshi i hidrolizuar, keratina e hidrolizuar dhe kolagjeni i hidrolizuar, të cilët ndihmojnë në ushqimin dhe forcimin e flokëve tuaj duke ofruar gjithashtu një shkëlqim të bukur. Këta përbërës punojnë së bashku për t'i lënë flokët tuaj të ndjehen të butë, të lëmuar dhe të shëndetshëm pas ngjyrosjes.
Me EZn Pudding Hair Color, ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë nuancash për të gjetur ngjyrën e përsosur për flokët tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një ngjyrë me pamje natyrale apo diçka të guximshme dhe të gjallë, ngjyra e flokëve eZn Pudding jua mundeson.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi