Glowyskinshop.com

Cosrx Full Fit Propolis Ultra Light Ampoule 30ml

Lek 2,990
Ampula COSRX Full Fit Propolis Ultra Light është një model i ri i ampulës së tyre më të shitur të propolisit, por me një teksturë ultra të lehtë që është perfekte për cdo tip lekure. E njohur për vetitë e saj super hidratuese dhe anti-inflamatore, kjo ampulë është e fortifikuar me 80,94% propolis me burim nga bletët e zeza. Ofron një shpërthim të fuqishëm hidratimi dhe ushqimi për t'i dhënë jetë lëkurës së lodhur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi