Glowyskinshop.com

Clio Sharp So Simple Pencil Liner (2 nuanca)

Lek 990 Lek 1,990

Kjo laps sysh me formule kremoze dhe te lëmuar rrëshqet pa mundim për të përcaktuar syrin tuaj. Formula me shumë pigmentim ofron ngjyra të pasura dhe të thella. Maja vetë-mprehëse jua bën të lehtë lëvizjen e lirë nëpër kapakë te syrit. . Me një formulë të papërshkueshme nga uji që nuk do të shkërmoqet as nuk zbehet dhe sytë tuaj do të duken të freskët gjatë gjithë ditës. Mos ngurroni ta përdorni në pjesen e brendshme të syrit tuaj. Super e lehtë për tu hequr me lares në fund të ditës.

Nuanca perfekte për çdo rast dhe çdo humor. Të gjitha nuancat komplimentojnë çdo ngjyrë vetullash dhe sysh.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi