Glowyskinshop.com

CLIO Melting Sheer Glow Balm (2 nuanca)

Lek 2,490

Ushqeni buzët me këtë balm buzësh që jep një fund me shkëlqim dhe plot gjallëri. Ai përmban vaj të farës së mangos, vaj jojoba dhe vaj bajame për të mbajtur buzët të hidratuara dhe të buta. Vjen në tre ngjyra: Rozë, Koral dhe Rozë.

Përfitimet:

Një balsam buzësh për të ushqyer buzët e thata duke dhënë një nuancë ngjyrash me një fund me shkëlqim për një pamje më të gjallë.

Përmban 3 ngjyra natyrale dhe të përditshme.

I mbushur me vajin e farës së mangos, vajin e farës së Jojobës dhe vajin e bajames për të mbajtur buzët të hidratuara dhe të buta.

Si të përdorni:

Aplikojeni në buzë sipas nevojës gjatë gjithë ditës.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi