Glowyskinshop.com

Clio Glam Change Multi Palette 08 plz pink

Lek 3,590
Krijoni pamje kozmetike të nivelit të lartë dhe me shkëlqim të lartë me këtë gamë kompakte të hijeve të syve nga Clio, një markë luksoze, bestseller ne Korene e Jugut. E mbushur me 12 nuanca në formulime mat, shkëlqyese dhe vezulluese, paleta përmban pluhur të bluar imët dhe me pigment të pasur që ngjitet ngushtë me kapakët e syve për një përfundim afatgjatë. Vjen në pesë kombinime të ndryshme ngjyrash, nga nuancat e lehta dhe ëndërrimtare të pranverës deri tek nuancat e vjeshtës bakri.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi