Glowyskinshop.com

Celimax DUAL BARRIER CREAMY TONER 150ml

Lek 1,990 Lek 2,490

Ky toner kremoz ka një formulë të pasuruar si krem ​​për të dhënë butësisht lëndë ushqyese të pasura dhe lagështi. Një toner vegan që absorbohet në mënyrë të efektive për të rritur nivelin e lagështisë së lëkurës menjëherë. Përmban pesë lloje të ceramideve dhe akuatid dhe agjentë të tjerë hidratues si acid hialuronik, panthenol, allantoin dhe vitamine E. Ceramide & Aquatide ofrojnë një efekt të shkëlqyeshëm sinergjie për të riparuae barrierën e lëkurës, për të përmirësuar ekuilibrin e saj dhe për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme për një kohë të gjatë. Solucioni riparues i barrierave të dyfishta përmban Aquatide për të aktivizuar mekanizmin e vetë-rregullimit të barrierave të lëkurës nga brenda lëkurës. Shkrirja e butë e strukturës lë një përfundim të butë dhe të freskët pa asnjë ndjesi ngjitëse ose vajore të pakëndshme. Pershtatet me te gjitha tipet e lekurve, vecanarisht lekurat e dehidratuara dhe sensitive.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi