Glowyskinshop.com

Biore UV Perfect Face Milk Sunscreen SPF50+ PA++++ Waterproof

Lek 1,990
Qumështi për fytyrën Kao Biore UV Sarasara është një locion qumështor i papërshkueshëm nga uji me mbrojtje UV, efekt hidratues për lëkurën dhe ndjesi të qetë aplikimi. Ky krem ​​kundër diellit japonez është ekskluzivisht për përdorim në mbrojtje UV të fytyrës.

Ka mbrojtjen më të fuqishme UV sipas standardeve japoneze: SPF50+/PA++++. Me këtë krem ​​kundër diellit, rreziqet që lëkura juaj të krijojë njolla dhe njolla për shkak të ekspozimit ndaj diellit do të jetë më e vogël.

Përmban pluhur për thithjen e sebumit të dizajnuar special i cili parandalon njollosjen e grimit dhe shkëlqimin e sebumit. Locioni nuk do të ngjitet edhe kur djersiteni pak.

Vello kundër ujit të mëndafshtë: rezistente ndaj lagështirës si uji dhe djersa pavarësisht strukturës së saj të lehtë dhe të lëmuar.

Efekt i fortë i papërshkueshëm nga uji; Sipas testeve të prodhuesit, ky krem ​​kundër diellit do të mbrojë lëkurën tuaj edhe pas zhytjes në ujë për 80 minuta pa pushim.

Mund të përdoret si bazë make-up-i. Përveç kësaj, ka efekt hidratues të lëkurës për shkak të acidit hialuronik dhe glicerinës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi