Glowyskinshop.com

Biore UV Bright Face Milk SPF 50+ PA++++

Lek 1,990
Një krem ​​kundër diellit me efekt korrigjues qe ka njekohesisht dhe funksionin e primerit për një pamje rrezatuese të grimit.

Teksturë e lehtë fluide me perfundim sateni me efekt ndriçues,'[[- rozë e lehtë e shoqëruar me mbrojtje të lartë UV bën mrekulli si krem ​​dielli kozmetik bukurie! Formuluar me Vello të lëmuar Aqua Shield, rezistencë e lartë kundër djersës dhe ujit me formulë të qëndrueshme ka fuqi të lartë qëndrueshmërie në lëkurë për të siguruar mbrojtje të vazhdueshme ndaj rrezeve ultraviolet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi