Glowyskinshop.com

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel SPF 50+ PA++++ 90ml

Lek 1,990

Krem dielli me teksturë të lehtë në trajtë xheli qe ofron një mbrojtje maksimale kundër rrezeve UV falë sistemit të tij mikro-mbrojtës. E formuluar me acid hialuronik dhe ekstrakt të peltes mbretërore, tekstura e tij e xhelit e bën të lehtë për t'u aplikuar, si dhe ky krem hidraton dhe qetëson lëkurën.

Formula e re është përmirësuar me të ashtuquajturën teknologji "Micro Defense" e cila parandalon formimin e mikro boshllëqeve dhe veshjes së mundshme të pabarabartë. Super i papërshkueshëm nga uji: rezistent ndaj ujit për 80 minuta pa u riaplikuar.

Përfitimet:

*Krem dielli unik ultra i lehtë i Biore SPF 50+ PA++++ për fytyrën dhe trupin.

 *Tekstura e xhelit përhapet pa probleme në lëkurë.

 *Formuluar me kapsula uji të pasura me lagështi për të parandaluar tharjen.

 *Përmban acid hialuronik, ekstrakt pelte mbretërore dhe BG (përbërës hidratues).

 * Shpëlahet lehtësisht me pastrues.

 *Mund të përdoret edhe si bazë grimi.


Si të përdorni:

 Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë në  mënyrë të barabartë.

 Sigurohuni që të aplikoni mjaftueshëm produkt për mbrojtje të mjaftueshme nga dielli.

 Riaplikoni shpesh gjatë ditës.

 Për ta hequr, shpëlajeni tërësisht me pastrues për fytyrën dhe trupin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi