Glowyskinshop.com

Aromatica Circulating Body Oil Juniper Berry & Ginger 100ml

Lek 1,490 Lek 2,190

Po kërkoni të rivendosni ekuilibrin në trupin dhe mendjen tuaj? Hyni në modalitetin ZEN. Rivendosni ekuilibrin tuaj duke e mbajtur atë lëkurë të hidratuar me këtë vaj të përsosur të trupit, duke kombinuar aromaterapinë dhe vajrat bimorë. Vaji i trupit është formuluar me xhenxhefil dhe kokrra të dëllinjës për të rikthyer ekuilibrin në trupin tuaj, vaj jojoba të pasur me vitamina për të hidratuar dhe zbutur lëkurën dhe gjashtë vajra me origjinë bimore për ushqim.

Vaji jojoba,  është i pasur me vitamina A, D dhe E, e bën lëkurën të butë dhe të hidratuar. Ky Vaj Trupi, i cili përmban gjashtë vajra bimorë përfshirë Ullirin, Bajamen dhe Lulediellin, do t'i japë lëkurës tuaj një nxitje ushqyese dhe do të forcojë dhe tonifikojë lekuren tuaj. Aromaterapia stabilizon mendjen dhe i jep lëkurës tuaj shkëlqim. Përkëdheluni me aromën joshëse dhe ndjeni rrjedhën e energjisë që qarkullon.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi