Glowyskinshop.com

Apieu Juicy-Pang Jelly Blusher RD01

Lek 1,390

Një kombinim i një blush pudër dhe ëhel, i cili lë pas një pamje kremoze dhe të njëtrajtshme. Nuk lë ndjesi ngjitëse dhe ka veti hidratuese për lëkurën. Shade: Apple

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi