Glowyskinshop.com

A'pieu Juicy-pang jelly blusher VL01

Lek 1,590
Blush kremoz me formule inovative qe perhapet lehtesisht ne lekure dhe qendron per nje kohe te gjate. Jane te pigmentuar dhe lekura duket shume natyrale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi