a'pieu

Apieu Jelly Blusher #BE02 FIG

Lek 1,390

Blush kremoz me formule inovative qe perhapet lehtesisht ne lekure dhe qendron per nje kohe te gjate. Jane te pigmentuar dhe lekura duket shume natyrale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi