Glowyskinshop.com

3 Concept Eyes FULL COVER CONCEALER

Lek 2,190
3CE full cover concealer eshte nje korrektor me shumë mbulim qe ka një formulë të lehtë dhe kremoze që e lejon të qëndrojë gjate ne lekure për mbulim gjatë gjithë ditës me një përfundim mat. Teknologjia e kontrollit të sebumit dhe formula mbresëlënëse e  e lejojnë atë të mbuloje me shume efikasitet cdo imperfeksion te lekures si njolla të errëta, shenja aknesh dhe hiperpigmentim pa u rrëshqitur ose zbehur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi