Glowyskinshop.com

3 CONCEPT EYES EYE SWITCH #DALSEGNO

Lek 1,990


Eye Switch është një penel vezullues që zgjat gjithë ditën, vendoset lehtë dhe butësisht rreth zonës suaj të syve pa rrëshqitur apo u zbehur. Kombinimi i shampanjës-rozë, argjendi dhe shkëlqimi i artë sjell një bukuri klasike por ekstravagante që tërheq sytë e të gjithëve. 

E pasuruar me vitaminë E dhe gjalpë shea, ky penel lahet lehtësisht me ujë duke e lënë zonën tuaj të syve të hidratuar.

Maja e hollë dhe elastike e penelit është projektuar posaçërisht për të krijuar vijen me precise dhe çdo grimcë vezullimi te duket qe nga larg.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi