Glowyskinshop.com

3 Concept Eyes 3CE FACE BLUSH #CITY MAUVE

Lek 2,490

Një blush faqesh perfekt për një look të ëmbël dhe të trëndafiltë. Lë pas një pigmentim të mirë dhe e bën lëkurën të duket rinore.

Përdorimi: Aplikoni në mollëza blushin me një furcë gjatë rutinës tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi