Glowyskinshop.com

WELLDERMA Warming Eye Mask 10pcs

Lek 1,790

Këto maska ​​per zonen e syve ringjallin sytë e lodhur dhe reduktojnë ënjtjen, qeskat e syve plus rrathët e zinj me një efekt avulli 40°C që zgjat për rreth 20 minuta. Seti vjen me ngjitëse në formë sysh për t'i shtuar pak argëtim regjimit tuaj. Përdorini ato para gjumit ose gjatë pushimeve për një përkëdhelje ekstra ne regjimin tuaj te kujdesit te lekures. 

Përfitimet:

*Kjo maskë ngrohëse e syve ndihmon në uljen e lodhjes rreth zonave të syve dhe përmirëson cilësinë e gjumit me aromën e livandës.

*E perbere me pëlhurë me bazë karboni aktiv që thith papastërtitë e lëkurës dhe ndihmon në shtrëngimin e poreve.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi