Glowyskinshop.com

TonyMoly Lovely Peach Hand Mask

Lek 690

Kujdesuni për duart tuaja me këtë maskë hidratuese. Përmban ekstrakt Peach, Honeysuckle dhe Peony të cilët hidratojnë, qetësojnë dhe zbehin njollat.

 Përdorimi:1. Pastroni duart 2. Aplikoni maskën në duar të thata. 3. Lëreni të veprojë për 20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi