Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER Pollufree™ Makeup Melting Cleansing Balm 90ml

Lek 3,490

Një balm pastrues hidratues me teksturë sherbet që heq papastërtitë dhe grimin e papërshkueshëm nga uji pa e zhveshur lëkurën nga lageshtira. Përmban 10,000 ppm përbërës të patentuar kundër ndotjes, ekstrakt barishte Koreane Perilla qe është i pasur me lëndë ushqyese për lëkurë të shëndetshme. Perilla Herb përmban Perillaldehyde, Perilla Ketone dhe Acid Rosmarinic për antimikrobik dhe anti-inflamator, Acid Linoleic për pastrimin e lëkurës, Beta-Caroten, Anthocyanin, Luteolin për qetësimin.

Ekstrakt i patentuar kundër ndotjes Perilla Herb + Përbërës me prejardhje bimore për qetësimin (vaj Mugwort), hidratues (dardhë me gjemba) dhe kontrollin e sebumit (Bergamot)
- Hipoalergjik i testuar dermatologjikisht, jo irritues, i sigurt për lëkurë të ndjeshme
- Testimi i aftësisë së pastrimit të produktit tregon aftësinë për të hequr 98% të pluhurit të imët me një pastrim

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi