Glowyskinshop.com

Romand ZERO MATTE LIPSTICK 14 SWEET PEA

Lek 1,390

Buzëkuqi Romand I jep buzëve tuaja një pigmentim të bukur dhe plotëson makeup. Tekstura është komode dhe qëndron gjatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi