Glowyskinshop.com

Nacific VITA CERAMIDE Moisture Mask Pack 30g

Lek 490

Maskë sheet e formuluar me vitamina dhe Ceramide të cilat I dhurojnë lëkurës elasticitet dhe ndriçim. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi