Glowyskinshop.com

MISSHA Velvet Finish Sun Milk SPF50+/PA++++ 70ml

Lek 2,190
MISSHA Velvet Finish me SPF50+/ PA++++ është një locion dielli intensiv i kujdesit te lekures për të barazuar strukturën dhe tonin e lëkurës me efekt kadifeje. Përmban Edelweiss për të mbrojtur lëkurën nga irrituesit e jashtëm me një efekt qetësues. Gjithashtu ka teknologji me dy shtresa për mbrojtje më të fortë UV dhe rezistencë ndaj djersës dhe ujit për një periudhë më të gjatë kohore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi