Glowyskinshop.com

MISSHA EASY FILTER SHADOW PALETTE NO.5

Lek 1,090 Lek 2,290

Paletë me 5 tone të cilat variojnë nga matt në me shkëlqim. Të lehta për tu aplikuar dhe të pigmentura për çdo rast.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi