Glowyskinshop.com

MISSHA DARE BODY MIST FRESH GRAPEFRUIT

Lek 1,290 Lek 1,490

Body mist hidratues për trupin dhe flokët.

Notat:Top: Grapefruit, Mandarin, Lime, Middle: Rose, Base: Amber, Musk

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi