missha

Missha Aqua Sun Gel Spf 50+ pa++++ 50ml

Lek 1,290 Lek 1,890

Krem dielli me filtra kimike qe mbron ndaj rrezeve UVA dhe UVB. Ka teksture locioni dhe perhapet lehte ne lekure. Absorbohet shpejt, nuk le kaste te bardhe, qendron mat dhe nuk ndihet ne lekure. Ka spf 50+ dhe pa++++Β 

π‘ͺ𝒇𝒂𝒓𝒆 𝒆𝒔𝒉𝒕𝒆?Β 

Krem dielli me filtra kimike qe mbron ndaj rrezeve UVA dhe UVB. Ka teksture locioni dhe perhapet lehte ne lekure. Absorbohet shpejt, nuk le kaste te bardhe, qendron mat dhe nuk ndihet ne lekure. Ka spf 50+ dhe pa++++ .
.
π‘½π’†π’•π’Šπ’•π’† :
β€’Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA dhe UVB
β€’Parandalon plakjen e parakohshme, formimin e shenjave dhe rrudhave.
β€’Parandalon formimin melasmes.
β€’Ka perfundim mat dhe nuk e yndyros lekuren.
β€’Nuk eshte ngjites dhe nuk ndihet ne lekure.
β€’Le ndjesi freskie
β€’Qendron mire poshte makeupit. .
π™π™€π™§π™’π™–π™©π™ž: 50ml .
𝑷𝒆𝒓 π’„π’Šπ’π’‚π’• π’π’†π’Œπ’–π’“π’‚ π’Œπ’†π’”π’‰π’Šπ’π’π’π’‰π’†π’•?
Pershtatet me lekurat normale, mikse, te yndyrshme. Lekurat e thata duhet te vendosin hidratues poshte spf.

P.s per ju qe keni provuar kremin e diellit nga etude house, nese do e krahasoja me kremin e misshes, ky i fundit eshte me hidratues por perseri nuk e le lekuren e yndyrshme.✨


Produkte tΓ« ngjashme

Produktet qΓ« keni parΓ« sΓ« fundmi