Glowyskinshop.com

Milktouch Phyto Mucin Intensive Barrier Cream

Lek 3,490
Na lejoni t'ju prezantojmë me mishërimin e eliksirit të lëkurës -Milk Touch Phyto Mucin Intensive Barrier Cream. Është si një përqafim për lëkurën tuaj të ndjeshme, duke forcuar butësisht barrierën e saj mbrojtëse pa pasur nevojë për një fortesë virtuale. Ajo që e dallon këtë krem nga pjesa tjetër është receta e tij sekrete e 7 përbërësve botanik Phyto Mucin që japin një përzierje shume ushqyese dhe rigjeneruese. Por prisni, ka edhe më shumë! Përgatituni për heronjtë hidratues - Ceramide, Squalene, Acidi Hyaluronik, Amino Acid dhe Kolagjen Detar - gati për t'u zhytur në lëkurën tuaj dhe për të rivendosur elasticitetin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi