Glowyskinshop.com

Margot & Tita WEEK-END AU FERRET dry oil 30ml

Lek 2,490
Nisni një udhëtim ndijor me vajrat tanë të thatë ushqyes. I mbushur me vaj organik të kajsisë, vaj jojoba dhe vaj bajamesh të ëmbla, ky trajtim rimbush dhe rinovon lëkurën dhe flokët tuaj. Tekstura ultra e lehtë jep një ndjesi prekjeje të butë, jo të yndyrshme dhe me një aromë delikate festash. Lehtë për t'u bartur kudo që të shkoni, ky vaj i thatë me madhësi 30 ml është i përsosur për të gjitha llojet e lëkurës dhe mund të përdoret gjatë gjithë ditës për një pamje të ushqyer dhe të rifreskuar menjëherë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi