Glowyskinshop.com

Margot & Tita Week-end à Arcachon parfume 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Shijoni një fundjavë me diell për të pushuar dhe për t'u argëtuar. Drejtohuni drejt Arcachon ku është gjithmonë zgjidhja me e mire. Pini një koktej agrumesh në plazh dhe më pas shkoni të merrni guackat e detit. Hidhni pak vaj Monoi dhe vraponi mbi rërën e pacenuar. Zhytuni në detin e kaltërosh dhe shijoni një kokos të ëmbël. Admironi diellin portokalli dhe shijoni këtë ajër pak para verës. Kthehuni përsëri në hotel ku mbytet një buqetë me jasemini, pastaj filloni nga e para të nesërmen dhe çdo fundjavë pas kësaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi